צור קשר

x

צור קשר

  uet

  טכנולוגיית סביבה אוניברסלית

  uet
  uet

  חברת UET הינה חברה הנדסית-יצרנית המובילה טכנולוגיה חדשנית של טיפול במים ללא כימיקלים. מוצרי החברה מיועדים למגזר התעשייתי, המסחרי והחקלאי בארץ ובעולם ומסייעים לפתרון בעיות אבנית, מתכות, קורוזיה וזיהום ביולוגי במערכות מים שונות

  החברה נוסדה בשנת 1992 על-ידי המהנדס דוד שרצר, בעקבות 14 שנות עבודתו כמהנדס ראשי בחברת תרכובות ברום. אחרי 5 שנות מחקר, פיתח דוד אלגוריתם הנדסי המחשב כיצד ניתן להשיג שיווי משקל עבור כל מערכת מים נתונה. איזון המים ממומש על ידי שילוב של ריאקטור חשמלי המשקע ומסלק באופן מבוקר את עודפי המינרלים הגורמים להיווצרות אבנית, קורוזיה וזיהום ביולוגי ומחזיר את המערכת לשיווי משקל.
  מאז היווסדה של החברה, הטכנולוגיה נבדקה על ידי מספר חברות כימקליות בינלאומיות גדולות אשר הוכיחו את יעילותה של הטכנולוגיה והן מכירות ביתרונותיה. המערכות של החברה מבוססות ידע הנדסי רחב והן נבדקות באופן שוטף באתרים השונים בעולם.
  מוצרי החברה מאפשרים שימוש רב פעמי במים, תורמים לחיסכון משמעותי בעלויות המים והתפעול ומפחיתים בצורה ניכרת את זיהום הסביבה. בנוסף, הם פשוטים להתקנה ולתפעול ומתממשקים בקלות עם מערכות מים קיימות וחדשות
  הטכנולוגיה מוגנת ב9 פטנטים ומוכרת על-ידי ה- USA-EPA, ANAB and RONET.
  החברה ממוקמת בעומר ליד באר שבע באזור מדברי, היכן שכל טיפה של מים הינה יקרה.

  UNIVERSAL
  ENVIRONMENTAL
  TECHNOLOGY

  WE KEEP IT GREEN

  הצטרפו ל- UET

  UET הינה חברה בינלאומית מובילה בתחום , הטיפול במים ללא כימיקלים,מקורה בישראל החברה יושבת בגן התעשייה עומר שבלב הנגב. עם רשת עולמית של חברות גדולות בארץ ובעולם.  

  טכנולוגיות הטיפול במים שלנו מכובדת ומנוצלת ברחבי העולם. אנו עובדים עם חברות תעשיתיות גדולות בכל המגזרים עד היום הותקנו מוצרינו בכ- 4,000 מתקנים מסביב לעולם.

  הטכנולוגיה מוגנת ב9 פטנטים ומוכרת על-ידי ה- USA-EPA, ANAB and RONET.

  (ISO 14001:2015 and ISO 9001:2015).

  הלקוחות שלנו הם השותפים החשובים ביותר לנו. אנו משתפים פעולה עם מגוון של חברות בארץ ובעולם, בינהם חברות הנדסה, ייצור ותפעול מערכות מים, המבקשות להשתמש ב”כימייה ירוקה” כדי לשפר את אפקטיביות הטיפול במים שלהן. במסגרת ההסכמים השונים, אנו ושותפינו מעצבים, מייצרים, מתקינים ומשרתים את המערכות לטיפול במים המבוססים על הטכנולוגיה של UET

  יש לנו שותפים ב:אירופה,צפון אמריקה,דרום אמריקה,אפריקה,הודו ואסיה.אנו פתוחים לעבוד בשיתוף פעולה עם חברות אחרות מסביב לעולם.

  סרטונים

  uet
  uet
  מרכז רפואי רבין
  uet
  UNIGEL ברזיל
  uet
  UET ספרד
  uet
  מרכז רפואי רבין

  הלקוחות שלנו

  WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING ABOUT US?

  Sign in

  HEBREW

  COMING SOON